Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Основи організації фінансового підприємства. Фінансові проблеми банкрутства підприємства. Внутріфірмове фінансове планування

Тема 1. Основи організації фінансового підприємства


Фінанси підприємства займають чільне місце в воспроизводственном процесі голосування та формуванні власних коштів і централізованих фінансових ресурсів держави.

Курс фінансів підприємства містить:

) блок теоретичних положень (розкриває суть і особливості організації фінансів підприємства окремих організаційно-правових форм, сукупних принципів, методів, форм і інструментів фінансового забезпечення діяльності підприємства).

) блок методичних положень (передбачає функціонування системи фінансування й кредитування внеоборотных і оборотних активів, які забезпечують відтворювальні процеси).

) блок методологічних положень (розкриває ринкову модель функціонування фінансів підприємства з допомогою якої забезпечується підготовка фінансових службовців, сприяють ринку капіталу).

Предмет вивчення курсу - економічні, організаційні і правові аспекти фінансування й кредитування підприємств.

Об'єкт - практичного досвіду, накопичений у сфері функціонування фінансів на мікрорівні фінансового регулювання підприємств різних організаційно-правових форм у межах діючих нормативно-правових актів.

Мета курсу - з урахуванням теоретичного і практичного аналізу процесів фінансування й кредитування, досвіду ринкових змін у сфері підприємницької діяльності, опанувати механізмами організації, планування та управління фінансами підприємств.

Фінанси підприємства - сукупність економічних відносин, що виникають у реальному грошовому обороті щодо формування, і розподілу і використання фінансових ресурсів.

Функції фінансів підприємства:

відтворювальна.

Полягає у забезпеченні збалансованості вартісного висловлювання матеріальних, трудових і усім стадіях кругообігу капіталу процесі розширеного відтворення.

Економічна відособленість оборотних, внеоборотных та фінансових активів призводить до необхідності регулювання їх кругообігу у межах окремо взятої підприємства.

Кругообіг активів совершающийся безупинно у часі є оборот обслуговуючий відтворення; грошовий кругообіг починається з авансування коштів, коштів виробництва.

розподільна.

Ця функція міцно пов'язана з воспроизводственной функцією, т.к. прибуток від реалізації продукції, товарів, работ(услуг) підлягає розподілу і перерозподілу.

Полягає у цьому, що фінансові ресурси підприємства підлягають розподілу на цілях виконання зобов'язань до бюджету, банками, контрагентами.

Її сукупно це дає формування та використання фондів коштів, підтримку ефективної структури капіталу. Відповідає за фінансову стабільність.

Страница 1 из 13 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31