Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Відлуння війни - концтабори

Федеральне державне освітнє установа середнього професійної освіти «Бузулукский будівельний коледж»

Науково - дослідницька робота

«Відлуння війни - концтабору»

Виконала: студентка 1 курсу

спеціальності 120304

«Містобудівна кадастр»

Анохіна І.П.

Керівник: Кожевникова Г.І.


г.Бузулук 2010 рік

Зміст

Запровадження

1. Відлуння війни – концтабору

1.1 Чоловічі концтабору (Бухенвальд)

1.2 Жіночі концтабору (Равенсбрюк)

1.3 Дитячі концтабору (Саласпилс)

Укладання

Додаток

Список літературиЗапровадження


Концентрационные табору, відповідно обладнані місця превентивного укладання для противників нацистського режиму. Були відомі жорстоким поводженням із в'язнями і нелюдськими умовами її змісту.

Тема концтаборів остаточно не вивчена. Багато хто вважає, що концтабору виникли у період фашистської Німеччини, але де вони з'явилися набагато раніше приходу Гітлера до тієї влади. Фашистська Німеччина посилила зміст полонених розширили кордону концтаборів. Концлагеря ділилися на чоловічі, жіночі, дитячі.

Вивчаючи цю тему, я, в такий спосіб, віддаю данина пам'я-ті усім тим, хто у катівнях концентраційного табору.

АКТУАЛЬНІСТЬ теми зумовлена тим, що з кожним роком стає менше і від його учасників і свідків Великої Великої Вітчизняної війни. Люди починають забувати тих, хто врятував нашій країні від фашистської Німеччини. Практично з нічого ми знаємо про те, хто побував на фашистських концтаборах, багато забулося чи навіть замовчувалося. Величезна кількість бабусь та дідусів було по-звірячому вбито межами нашої Батьківщини, в німецьких концтаборах. Справді, самі цифри знищених чоловіків, жінок і новонароджених вражають багатьох досі. Адже рахунок йшов і сотні, і тисячі, жодного упродовж десятків тисяч, але в мільйони. Одиниці, хто зміг вижити. І шістдесяти п'ятиріччю Перемоги у Великій Вітчизняній війні хочу відкрити сторінки з жахливої історії концтаборів. Я дуже хочу розповісти про чоловічих, жіночих і батьків-вихователів дитячих концтаборах, про умови, у яких жили люди, перебувають у полоні фашистів. Адже сьогодні це дуже мало інформації.

МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ: вивчення трагічних сторінок історії Великої Великої Вітчизняної війни, виховання в підростаючого покоління активної громадянською позицією та ненависті до фашизму.

ГІПОТЕЗА ДОСЛІДЖЕННЯ: Якщо уроки нацистської політики засвоять сьогодні, то майбутньому це уникнути проби використовувати методи людиновбивства на вирішення різних складних проблем, уникнути зростання етнічної й релігійної нетерпимості, ознаки якої чітко видно в світі.

Базуючись у власному інтересі, я сформулювала такі ЗАДЫЧИ ДОСЛІДЖЕННЯ:

1. Помислити, як пережили стр...

Страница 1 из 11 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31