Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Страхи у дітей з аутизмом


Страхи в дітей із на аутизм

страх самоагрессия подолання

Страх може бути оцінено однозначно як негативний симптом. Якщо він перешкоджає адаптації дитину до оточенню, породжує неадекватну поведінку, гальмує у розвитку, це - патологічний спосіб реагування, вимагає корекції. Якщо ж таки прояви страху виникають в дитини, котрий мав доти почуття краю, не реагувала на біль, на те що матері, це, безсумнівно, є прогностически сприятливим ознакою розвитку, які свідчать про більшої можливості усвідомлення дитиною довкілля, більшої його включеності в навколишнє. Як і інші поведінкові проблеми, страхи і тривога у аутичных дітей виявляються від різної інтенсивністю у різних групах - від ледве помітних тенденцій до переважаючого компонента може дитини.

У поведінці дітей першої групи іноді досить важко розпізнати ознаки переляку. Часто батьки дітей впевнені, що вони нічого не бояться, бачить, не розуміють реальній небезпеці. Це правда тому, що де вони допускають до себе переживання страху, реагуючи відходом будь-яку вплив великий інтенсивності. Тому найчастіше бачимо таку дитину зі спокійним, іноді лукавим, гармонійним виразом обличчя, з вільною, граціозною пластикою. Проте слід, що сенсорне полі в зв'язку зі підвищеної чутливістю таку дитину заряджено йому переважно негативно, і він пересувається в навколишньому просторі, й не так прагнучи отримати позитивні враження, скільки уникаючи негативних. Такий дитина блукає кімнаті, хіба що отшатываясь в процесі лікування або від одного, або від іншого предмета, чому так важко затримуючись. Деякі зовнішні прояви дискомфорту, що у результаті вимушеної затримки його вільної міграції, можуть виражатися в посиленні та набуттям більшої напруженості вокализаций, у появі рухових стереотипии.

Дитина другої групи практично постійно перебуває у стані страху. Це позначається з його зовнішньому вигляді: напруженої моториці, застиглою міміці особи (часто викривленого гримасою жаху, розпачу), лементі. У поведінці цей стан проявляється у достатку жорстоких рухових розрядів; стереотипних вигуках, співі, стучании; в негативизме, фізичної агресії і самоагрессии або ж у застывании, завмиранні з наступним аффективным вибухом.

З тих рівні аффективного реагування, що доступний такої дитини, може відчувати як генерализованную тривогу, і певні локальні страхи. Джерелом першої не якась певна ситуація, не конкретний об'єкт або його властивість, а порушення звичного порядку існування, зміна деталей навколишнього, способу поведінки близької людини. Як ми знаємо, реакція таку дитину на ломку життєвого стереотипу найгостріша, до фізичної самоагрессии. Генерализованная тривога може зростати за будь-яких спроб активного втручання у заняття дитини, на зміну обстановки. Показником цього є посилення заглушаючи їх аут...

Страница 1 из 8 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31