Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Теорія різання та інструменти загального призначення

ЗАПРОВАДЖЕННЯ


У машинобудівному виробництві найчастіше доводиться виготовляти деталі машин чи інструменти, окремі ділянки яких представляють собою гвинтові, эвольвентные й інші поверхні складної форми. Дедалі більше виробів виготовляють автоматизованих верстатах і лініях.

Метою дисципліни «Режущий інструмент виготовлення складних поверхонь і інструментальне забезпечення автоматизованого виробництва» є: дати молодому фахівцю необхідні знання і набутий навички із розрахунку і проектування складних інструментів, і навчити його обгрунтовано вибирати чи проектувати спеціальні ріжучі інструменти, необхідних оснащення автоматизованих виробництв.

Ця дисципліна спирається безпосередньо на курс «Теорія різання і справжні інструменти загального призначення», изучаемый студентами у минулому семестрі. Потрібні також знання з нарисної, аналітичної, диференціальної геометрії, обчислювальної техніки в інженерних розрахунках, основам взаємозамінності і стандартизації, металлорежущим верстатів і технологічних процесів машинобудівного виробництва.

Для оволодіння прийомами розрахунків й конструювання інструментів, обробних складні поверхні, і навіть методами інструментального забезпечення автоматизованих виробництв лише однієї конспекту лекцій, наведеного нижче, недостатньо. Конспект містить виклад в стислому вигляді основних способів розрахунку проектування інструментів. У значно меншою мірою у ньому розглядаються різноманітні варіанти конструкцій також інші важливі питання, безумовно, необхідних рішення виробничо-технічних завдань. Тому лекційний матеріал повинен систематично доповнюватися дані з технічної літератури, насамперед, з підручників і допомоги. У конспекте наводяться посилання літературу, яку обов'язково випливає вивчити.

Слухачеві необхідно систематично контролювати засвоєння матеріалу шляхом відповіді питання самоконтролю, наведені у кінці кожної глави.

Важливу роль під час освоєння котра викладається нижче профілюючою дисципліни грають лабораторні заняття, засновані на застосуванні ЕОМ, і навіть курсової проект ріжучим інструментам [3 ] .


ГЛАВА 1. КЛАССИФИКАЦИЯ І ОБОБЩЕННЫЙ АЛГОРИТМ ПРОЕКТИРОВАНИЯ ІНСТРУМЕНТІВ, ПРЕДНАЗНАЧЕННЫХ ДЛЯ ИЗГОТОВЛЕНИЯ СЛОЖНЫХ ПОВЕРХНОСТЕЙ


1.1 ПЛАНИ ІНСТРУМЕНТІВ


Інструменти в обробці складних поверхонь поділяються на два типу: працюючі методом копіювання і методом обкатування.

Інструменти другого типу роблять що з заготівлею рух обкатування, де яка виробляє виходить як лінії, облямовує деякі положення профілю ріжучих крайок інструмента.

Інструменти, працюючі методом копіювання, мають такі переваги перед інструмен...

Страница 1 из 14 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31