Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Як я уявляю собі людину Стародавньої Месопотамії

Ярославський Державний

Педагогічний Університет

Імені К.Д. УшинськогоТворча робота на задану тему:

«Як я зрозумів уявляю собі людину Стародавньої Месопотамії»Роботу виконав:

Студент 112 групи

Кононов Віктор

Ярославль, 2010


1. Запровадження


Щоб розуміти сьогодення та упевнено дивитися у майбутнє, треба зазначити про все, що у минулому, починаючи від самих витоків.

Потрібно обдумати нашому походження, життя наших предків, їх побут, господарство і у тому, який був тоді перед людством.

Щоб виконувати це завдання, зануримося у світ Месопотамії, чи Межиріччя. II тисячоліття е. – область в Південно-Західної Азії, між Тигром і Ефратом, колиска цивілізації.

Центр розвитку найдавнішої цивілізації був у південній частині території – в древньої Вавилонії. Сьогодні ці землі входять до складу Іраку.

Ми з центральній частині долини. Там де Тигр зближується з Ефратом. Вавилон - серце Месопотамії. Тут сходяться основні ланки іригаційної мережі - основи життя всієї Південної Месопотамії, і навіть проходять найважливіші сухопутні і річкові шляху всієї Передній Азії.

На чолі держави стояв цар, який володів законодавчої, виконавчої, судової та релігійної владою. Обширным був фонд царських земель. Правил Вавилонией мудрий цар Хаммурапі (1792-1750 рр. е.) . Він був видатним як державного діяча, прозірливим і хитрим дипломатом, хорошим стратегом, мудрим законодавцем, расчётливым і вмілим організатором. Хаммурапі майстерно використовував політику військових спілок, що він після досягнення потрібної мети легко расторгал. 35 років його царювання пішли створення великої Вавилонської держави, що простяглася на території Месопотамії. За роки Вавилон з невеличкого міста перетворився на столицю нового, величезного, відмінно розвиненої держави, на найбільший економічний, політичне, і культурний центр Передній Азії. За часів Хаммурапі спостерігається розширення посівних площ , розквіт садівництва (розведення фінікової пальми ), отримання великих урожаїв злакових і олійних культур. У значною мірою до цього йшли рахунок розширення іригаційної мережі всій країні. Спеціально призначені чиновники були зобов'язані суворо стежити станом великих і малих каналів.

Як мешкали й міркували люди які жили у древньої Месопотамії?

Відповідь це питання можна знайти у дійшли до нас документах і пам'ятниках історії. Найважливішим джерелом древневавилонского права є «Закони Хаммурапі», вони дають відновлювати чимало сторін соціально-економічного ладу Месопотамії II тисячоліття е. Людина Стародавньої Месопотамії мав особливим менталітетом, багато в чому відмінними від менталітету сучасної людини. Він мав інші цінності, інше світосприйняття. Деякі закони на той час здаються зараз дикими. Однак у часи вони вважалися норм...

Страница 1 из 6 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31