Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Сутність міжнародного маркетингу

Тема 1. СУТНІСТЬ МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ


1. Поняття, сутність, мети міжнародного маркетингу

. Концепції міжнародного маркетингу

. Сучасні проблеми міжнародного маркетингу


1. Поняття, сутність, мети міжнародного маркетингу

міжнародний маркетинг

Оскільки національний (внутрішній) маркетинг з'явився хтось і розвивався раніше міжнародного, використовувані у ньому стратегії, принципи, методики характерні і міжнародного маркетингу. Разом про те при на міжнародний ринок фірма не може обмежуватися застосуванням лише освоєних нею раніше маркетингових інструментів, навіть за умови певного їх видозміни. При виході на міжнародний ринок фірма стикається з незнайомими, изменяющимися залежно від особливостей цієї країни різними умовами діяльності. Це спричиняє наступним наслідків:

·збільшення потреби у інформаційному забезпеченні діяльності фірми;

·підвищення вимог до координації різних
сфер діяльності фірми і узгодженості дій її підрозділів;
·зростання міри загального ризику, поява додаткових видів ризиків діяльності фірми.

Отже, міжнародний маркетинг є самостійну область діяльності фірми коли в зовнішніх ринках, що можна визначити так.

Міжнародний маркетинг - система планування, реалізації, контролю та аналізу заходів із впливу на багатонаціональну ринкову середовище, й пристосуванню до її умовам на фірмі, яка проводить своєї діяльності більш ніж країні.

Більше короткий і узагальнено міжнародний маркетинг можна з'ясувати, як комплекс заходів фірми у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у межами своєї країни.

У розвитку міжнародної маркетингу можна назвати три основні етапи.

Традиційний маркетинг - звичайна продаж товарів зарубіжних країн, коли експортер відповідає перед покупцем лише досі постачання російської та, зазвичай, не цікавиться подальшою долею проданого товару.

Експортний маркетинг. Експортер займається систематичним вивченням цільового закордонного ринку виробництва і пристосовує своє виробництво кристалів до змінюваним вимогам цього ринку.

Міжнародний маркетинг. Експортер глибоко досліджує ринок та використовує при цьому широкий набір маркетингових коштів.

Міжнародний маркетинг поширюється як на суто, торгових операцій, а й у інших сфер зовнішньоекономічних зв'язків: створення наявності спільних і дочірні підп...

Страница 1 из 6 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31