Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Технологія зберігання і транспортування товару. Принципи та методи зберігання

Лекція 1. Технологія збереження і транспортування товару


Збереження

Збереження - це етап технологічного циклу товароруху випуску товарної продукції до споживача чи утилізації.

Мета зберігання: доведення до кінцевого споживача, незалежно з його місця перебування якісного товару який володіє комплексом вихідних споживчий властивостей, тобто. забезпечити сохраняемость товару що виражаються у збереженні стабільних вихідний властивостей чи його змін з мінімальними втратами.

Показниками сохраняемости товару є:

Вихід стандартної продукції

Розмір втрат

Терміни зберігання

Вихід стандартної продукції і на размерь втрат пов'язано обернено пропорційної залежністю, тобто. що стоїть втрати, тим вихід більше.

При зберіганні дуже важливим є умова і режим зберігання.

Умова зберігання - це сукупність зовнішніх впливів довкілля обумовлений режимом збереження і розміщенням товару до збереження.

Режим зберігання - це сукупність кліматичних і санітарно-гігієнічних вимог які забезпечують сохраняемость товару.

Можна виділити кліматичні і санітарно-гігієнічні вимоги.

До кліматичним відносять температуру, відносну вогкість повітря (ОВВ), повітрообмін і освітленість сховища.

Температура зберігання - це температура повітря на сховище. Одне з найвагоміших показників режимів зберігання на підвищення температури збільшуються хімічні, фізико-хімічні, біологічні і мікробіологічні процеси. Товари, які містять вільної води можуть зберігатися грунтів та за досить низьких температурах (тканини, шкіра, хутра і вироби їх). Єдиної температури немає через різноманіття властивостей що забезпечують їхню сохраняемость.

Відносна вогкість повітря (ОВВ) - показник що характеризує ступінь насиченості повітря водяними парами. Відносна вогкість повітря окреслюється ставлення дійсного змісту водяних парів у певному обсязі повітря до того що кількості, що слід насичення тієї самої обсягу повітря при однаковою температурі.

Випаровування води з товару призводить до кількісним і якісним втрат зокрема до природного зменшення населення з допомогою усушки і прив'ядання (висихання) унаслідок чого вище вологість товарів хороших і нижче відносна вогкість повітря тим вища їхня втрати.

Товари із підвищеною вологістю рекомендується зберігати за високої відносної вологості повітря. Вибір оптимальної відносності вологості повітря визначається хімічний склад товару їх гидроскопичностью і температурою зберігання. Регламентується нормативними документами.


Лекція 2. Повітрообмін


Повітрообмін - показник режиму характериз...

Страница 1 из 8 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31