Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Мій край, задумливий і ніжний

МОУ «Жерновецкая середня загальноосвітньою школою»Творча робота

Мій край, замислений та ніжний
Виконали учні :

Палагина Е.С.-10 кл.

Етапи проекту


· Планування. Через наші населених пунктів проходить федеральна траса, через яку автобуси везуть туристів одного з знаменитих монастирів Росії Курська Докорінна Різдва Богородиці пустель. Звернення екскурсоводів до в нашій школі з проханням розповісти історію сіл, призвело до ідеї створення путівника по Тазовскому сільраді Золотухинского району Курської області для. Було створено група чотирьох, що є членами гуртка «Наш край»: Палагина Олена (10 кл.), головного редактора; Палагина Катерина і Умеренкова Олена (8 кл.) відповідали за збирати інформацію; Бойко Анастасія (8 кл.), дизайнер фотографії.

· Джерелами інформації послужили матеріали краєзнавчого куточка, обласного архіву, статистичні дані, надані сільрадою.

· Оформлення.

· Захист проекту. Роботу було представленій у ролі звіту про діяльність гуртка «Наш край» під час проведення предметної тижня з історії на розділі «Моя мала Батьківщина».

· Аналіз. Ця робота є коротку характеристику населених пунктів Тазовского сільради в кількох напрямах. До роботи додається презентація «Мій край замислений та ніжний…», подана у вигляді фотогалереї.

Цілі:

· розвитку інтересу до вивчення історії малої Батьківщини;

· формуванню пізнавальної активності;

· прояву творчі здібності учнів;

· розвитку навичок дослідницької діяльності.

1. Історія назви населеного пункту


Тазовский сільрада включає до свого складу кілька населених пунктів, серед найбільш виділяються село Жерновец, села Тазово і Нікольське. За даними археологічних розкопок поселення на території України були відомі ще за доби раннього заліза. Їх жителі займалися землеробством, скотарством, ремеслами, полюванням. У VIII-IX століттях тут розташовувалися поселення славян-роменцев, які входили в племінної союз «Північ».

Але як така історія населених пунктів Тазовского сільради налічує чотири століття і міцно пов'язана з історією монастиря «Докорінна Різдва Богородиці пустель» і Корінний ярмарком. У Курськом обласному архіві є запис: «Докорінна пустель в 1600 р. отримала запрошення від царя Годунова Б. Р. на зміст лише один помісну землю, де невдовзі утворилися слободи Довга, Служба й знову сіла Жерновец і Тазово». Найголовнішим й першим ворогом краю були кримських татар і ногайці. Після їхнього опустошительного набігу в 1611 р. Жерновец було передано у вотчинное володіння Курського Знам'янського монастиря, яким був до 1618 року. У у вісімнадцятому сторіччі починається активний процес заселення земель Курського краю. У нашій місцевості облаштувалися селяни, що належали до етнографічної групі «саянов». Селяни потрапляли в форте...

Страница 1 из 6 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31