Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Діяльність садівницького товариства: ПДВ


ДІЯЛЬНІСТЬ САДОВОДЧЕСКОГО ТОВАРИЩЕСТВА: ПДВ


Садоводческие товариства

садівничий дохід прибуток товариство

З метою вдосконалення правовим регулюванням діяльності садівничих товариств і забезпечення прав громадян із 1 серпня 2008 р. діє указ президента Республіки Білорусь у від 28 січня 2008 р. N 50 "Про заходи для впорядкування діяльності садівничих товариств" (з цим і доповненнями; далі - Указ N 50), який регламентує такі аспекти здійснення діяльності садівничих товариств, як:

Плата відкриття музею та обслуговування банками поточних (розрахункових) банківських рахунків;

порядок ведення обліку прибутків і витрат;

визволення з уявлення державної статистичної звітності;

схеми роботи з що утворюються в садівничих товариствах відходами;

державна реєстрація створення безоплатно переданих садоводческими товариствами у власність Республіки Білорусь у високовольтних електричних мереж.

З іншого боку, Указом N 50 встановлювалося, що садівничі товариства інші організації, створені для ведення колективного садівництва до набрання чинності указу N 50, були зобов'язані протягом року із дня набрання чинності указу N 50 привести свої статути у відповідність із Указом N 50 навіть уявити документи для державної реєстрації речових змін (чи) доповнень, внесених у тому статути, в регистрирующие органи, і навіть здійснити заходи, передбачені Указом N 50, і інші вимоги.

Відповідно до Положення про садівничому товаристві, затвердженого Указом N 50 (далі - Становище до Указу N 50), садівничим товариством визнається некомерційна організація, що здійснює своєї діяльності з урахуванням членства громадян, використання наданих для ведення колективного садівництва земельних ділянок з метою вирощування плодових, ягідних, овочевих, декоративних та інших сільськогосподарських культур, створення умов відпочинку і дозвілля, задоволення інших потреб членів товариства.

Пунктами 10 - 12 Положення до Указу N 50 встановлено, що товариство може мати у власності майно, що складається з об'єктів загального користування товариства його коштів.

Джерелами формування майна товариства є:

вклади засновників, членів товариства;

доходи, отримані товариством внаслідок підприємницької діяльності;

інші джерела, не заборонені законодавством.

Товариство може здійснювати підприємницьку діяльність лише доти, оскільки він необхідна для статутних цілей, заради яких вона створено, відповідає наведеним цілям й відповідає предмета діяльності товариства.

Доходи й прибуток, отримані товариством у результаті такої діяльності, що неспроможні розподілятися між його членами й закони використовують за проведення поточної діяльності (до створення об'єктів загального користування товариства, їх експлуатації, ремонту й іншої м...

Страница 1 из 10 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31