Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Порівняльний аналіз найбільш ефективного інвестиційного проекту

Інвестиційний проект

р. Воткінськ 2009 р.


Запровадження

Інвестувати накопичення в бензиновий бізнес – однаково, що породистого жеребця. Спочатку доведеться вкласти досить велику суму: «блакитна» кров стоїть недешево, і щоб жеребець виріс гладким, жвавим і моторним, теж потрібно постаратися. Проте невдовзі ви зрозумієте, що витратилися недарма. Нове справа як поверне витрачені гроші сповна, а й принесе суттєвий прибуток. Якщо, звісно, ви дотримуватися всіх правил утримання та догляд за джерелом доходів. І, звісно, засвоїте ряд необхідних тонкощів.

Активність у цій галузі з дня на день помітно зростає. АЗС з'являються, як «гриби» після дощу. Природно, «господарі» у АЗС різні. На цей час виділилося відразу кількох великих. У тому числі ЛУКойл, ЮКОС, Роснафта, Славнафта, Сибнафта, ТНК, Татнафта.

Можна все робити самостійно: побудувати особисту АЗС і вестиме бізнес цілком автономно. Тобто стати так званим «є джобером». Інший варіант – організувати фірму під торгової маркою будь-якої відомої нафтової компанії чи, вступивши із нею у відносини франчайзингу. Сьогодні у велику кількість з'являються, як прямі «доньки» ЛУКОЙЛу, ЮКОСу, Роснафти та інших великих гравців, і приватники. Понад те, багато нафтові компанії стрімко переглядають плани будівництва нових заправних станцій убік інтенсифікації, намагаючись встигнути завести власну торгової мережею до загального зниження ціни експортну нафту.
Вартість будівництва АЗС


Спочатку вам доведеться орендувати землі і обзавестися спеціальними ліцензіями за зберігання нафти, газу та продуктів їхньої переробки. Ліцензії видає Мінпаливенерго. Проте боятися труднощів годі. За оформлення у Міністерстві стягується дуже невелика плата. Але існують фірми, які візьмуть він всю паперову і організаційну тяганину і принесуть вас у офіс вже готові документи. Земля з оформленням усіх необхідних документів обійдеться приблизно 3.500.000 крб. Висока вартість пояснюється лише тим, у Росії існують досить жорсткі будівельні норми, а тому й необхідність погоджувати документи для будівництва у різних інстанціях.

Чимало продавців бензину вважають, що вигідне розташування АЗС і його технічне оснащення не гарантують стійку прибуток. Тому сьогодні популярний так званий франчайзинг. Некрупный власник АЗС, використовуючи бренд одного з відомих нафтових компаній, збільшує продажу. Як показав досвід, лише перехід під крило ЛУКОЙЛу підвищує продаж бензину звичайному приватної заправці вдвічі.

Договір франчайзингу обходиться власнику АЗС лише у 25.000 крб. на рі...

Страница 1 из 6 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31