Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Управління фінансами в умовах ринкових відносин. Виробничі фонди організацій

МОСКОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ

МЕНЕДЖМЕНТУ І ПРАВА

Факультет: економічний

Кафедра «Фінанси і кредиту»

Спеціальність «Фінанси і кредиту»Контрольна робота

По дисципліни «Фінанси»


Тема:

«Управління фінансами за умов ринкових відносин.

Виробничі фонди організацій»Выполнил: студентка 3 курсу

грн. РЕМ (в) 2.1/1-10Н

Кошелева С.А.


2010 рік


Управління фінансами за умов ринкових відносин


Управління фінансами, його об'єкти і суб'єкти. Нормативно – правову базу управління фінансами до. Фінансовий апарат управління фінансами країни з ринковою економікою. Міністерство фінансів РФ, його структура, функції і у управлінні фінансами. Територіальні керівні органи фінансами.

Управління властиво всім сферам людської діяльності, зокрема і втрати фінансової. Під управлінням розуміється свідоме цілеспрямоване вплив на об'єкт з допомогою сукупності прийомів і методів досягнення певного результату. Управління грунтується на знанні об'єктивних закономірностей розвитку суспільства. Разом про те управління великий вплив надає держава робить у особі відповідних управлінських структур.

Важливою областю управлінської діяльності є управління фінансами. Його здійснює спеціальний апарат з допомогою особливих прийомів і методів, зокрема різноманітних стимулів і санкцій.

У управлінні фінансами, як в будь-якій інший керованої системі, виділяють об'єкти і суб'єкти управління. Як об'єктів управління виступають різноманітні види фінансових відносин, пов'язані з формуванням грошових доходів, накопичень та використанням суб'єктами господарювання й державою. Суб'єктами управління є ті організаційні структури, які проводять управління.

Відповідно до класифікацією фінансових відносин з їхньої сферам виділяють такі групи об'єктів: як фінанси організацій (підприємств, установ), страхові відносини, державні фінанси; фінанси домашнього господарства.

Їм відповідають такі суб'єкти управління, як: як фінансові служби (відділи) підприємств, страхові органи, фінансові органи, податкові інспекції.

Сукупність усіх організаційних структур, здійснюваних управління фінансами, є фінансовим апаратом.

Суб'єкти управління використав кожної сфері, і кожному ланці фінансових відносин специфічні методи цілеспрямованого на фінанси. У той самий він властиві й єдині прийоми і знаходять способи управління. У управлінні фінансами можна назвати такі найважливіші функціональні елементи, як: планування, оперативне управління, контроль.

Планування займає одне з найважливіших місць у системи управління фінансами. При плануванні будь-який суб'єкт господарювання всебічно оцінює стан фінансів, розкриває про можливість збільшення фінансових ресурсів, визначає спрямування ...

Страница 1 из 12 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31