Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Управління податковою системою Російської Федерації

Зміст

Завдання 1

Завдання 2

Завдання 3

Завдання 4

Список використовуваної літератури

Завдання 1

Управління податкової системою Російської Федерації

Мету й завдання управління податкової системою

Управління оподаткуванням - комплексне поняття, у тому числі податки як об'єкт управління і податки як інструмент. Виходячи з цього, з одного боку, це цілеспрямована діяльність працівників фінансового і податкового апаратів із управління процесами формування централізованих і децентралізованих грошових фондів, утворених переважно по рахунок податків, і контролю за цими процесами, з другого - управління органами системи Міністерства фінансів РФ, Федеральної податкової служби, Федеральною митною служби й т.д.

Управління оподаткуванням спрямоване влади на рішення загальнонаціональних завдань на макрорівні і специфічних завдань - на мікрорівні.

До загальнонаціональним завданням управління слід віднести:

·освіту централізованих бюджетних і позабюджетних фондів шляхом мобілізації податкових надходжень;

·встановлення найоптимальнішого співвідношення податкових ресурсів між ланками бюджетною системою;

·складання короткострокових і частка довгострокових програм, тож планів надходження податків із використанням даних облікової і статистичної звітності, і навіть інформації прийняття рішень.

Специфічними завданнями управління вважатимуться:

·визначення участі юридичних і фізичних осіб, у податкових доходах бюджету;

·розробку науково обгрунтованих ставок податків, систем оціночних показників оподатковуваної бази;

·здійснення контролю над податковими надходженнями фізичних юридичних осіб, і навіть проведення жорстких заходів проти осіб, ухиляються сплати податків.

Загальне управління податками у Росії покладено найвищих органів структурі державної влади - Президент РФ, Державна Дума РФ, Федеральне збори РФ, Уряд РФ. Саме вони сьогодні визначають основні засади оподаткування, розробляють податкову політику. Відповідно до Конституцією РФ Федеральне збори РФ, як легіслатура, розглядає Закони про податки, зборах і обов'язкових платежах.

Податкові органи до

Податкові органи становлять єдину централізовану систему контроль над дотриманням законодавства про податки і зборах, за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю внесення змін до відповідний бюджет податків і зборів, за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю внесення змін до відповідний бюджет інших обов'язкових платежів.

У єдину систему органів оперативно керувати податками входять Міністерство фінансів РФ та її органи на місцях, Федеральна податкова служба і податкові інспекції на місцях, Федеральна митна служба і митниці на місцях.

Міністерство фінансів РФ

Міністерство фінансів РФ є федеральним органом виконавчої, які забезпеч...

Страница 1 из 8 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31