Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Компресорні й насосні установки

Опишіть конструкцію вузлів і деталей відцентрового компресора, корпусу, робочого колеса, пристроїв до осьового зусилля, направляють апаратів і зворотних канатів

Компрессоры – це устрою до створення спрямованого потоку газу під тиском. Компрессорные установки дуже поширені, вони широко використовують у холодильних установках, в пневматичних пристроях, соціальній та контрольно-вимірювальної апаратурі.

Компрессоры, спрощено, складаються:

- Электродвигателя чи приводу;

- Нагнетающей установки;

- Емкостей для стиснутого газу;

- Соединительных шлангів і труб. Відцентровий компресор переважно складається з корпуси та ротора, має вал з симетрично розташованими робітниками колесами. Відцентровий шести ступінчастий компресор разделён втричі секції і обладнаний двома проміжними холодильниками, у тому числі газ вступає у канали. Під час роботи відцентрового компресора частинкам газу, які є між лопатками робочого колеса, повідомляється обертальне рух, завдяки чому ними діють відцентрові сили. Під впливом цих сил газ переміщається від осі компресора до периферії робочого колеса, зазнає стиснення і їх отримує швидкість.

Конструкцію холодильного компресора розглянемо з прикладу фреонового двухступенчатого компресора ТКФ-248 (холодильна машина ХТММФ-248-4000).

Корпус (статор) компресора литої, чавунний, і двох половинок — верхньої та нижньої, з'єднаних шпильками. Їх взаємне становище фіксується конічними штифтами. Для полегшення підйому у верхній половині передбачені отжимные болти ущільнення горизонтального розняття між половинами корпусу здійснюється паронитовой прокладанням завтовшки 0,6 мм, провареної в гліцерині.

Корпус, встановлений на литої фундаментной плиті, при нагріванні має можливість пересування шпонке. У корпусі передбачені отвори для підвода зливу олії, і навіть приєднання зрівняльних ліній. Для піднесення та транспортування компресора на нижньої половині корпусу є вантажні гаки (припливи).

Ротор (обертова частина турбокомпресора) складається з валу, у якому закріплені дві робочі колеса і розвантажувальний поршень (думмис). Ротор - одне з найвідповідальніших частин компресора. Його деталі відчувають складні напруги, викликані відцентровими силами, крутящим моментом, знакопеременными навантаженнями, вібрацією, температурної деформацією. Усі вузли і деталі ротора виготовляються з високоякісної углеродистой чи легованої стали. Кожне колесо піддається статичної балансуванню і розгінним випробувань, а ротор разом — динамічної балансуванню. Насадка робочих коліс на вал здійснюється за гарячої посадці на шпонке.

Зусилля, які діють кожне колесо в осьовому напрямі, не врівноважені. Це викликано тим, що у кільцеву поверхню колеса із боку входу пара діє тиск всмоктування, але в відповідну їй поверхню з протилежного боку — тиск нагнітання. Через війну створюється осьова сила, що прагне зрушити ротор убік всмоктування.

Для зменшення дії осьових сил використовують ...

Страница 1 из 9 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31