Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Побудова бізнес-плану перукарні в програмі Project Expert

Зміст


Опис проекту

Створення проекту на Project Expert

Аналіз результатів

Библиографический список


Опис проекту


Основна ідея даного бізнес-проекту – відкриття сімейної перукарні, основний сильною стороною якої служить наявність дитячих крісел. Крісел, спеціально обладнаних для стрижки дітей. Відомо, що багато мам, що сидять з дітьми, просто немає можливості відвідати перукарню, а тим паче зробити манікюр чи педикюр. У перукарні дитині просто неможливо всидіти дома, і повноцінного походу салон годі. Ця перукарня вирішить сформовану проблему, і всі боку будуть задоволені. Дитина, який напевно здобуде задоволення посидіти на кріслі як машинки з рулём, та ще й на той час подивитися мультики, які показують: у телевізорі просто навпроти; мама, яка нарешті то зробила собі модну вкладання і манікюр, і навіть перукар, якому доведеться постійно просити дитини стоятимемо на місці, оскільки дитина під час перегляду мультиків не створить перешкоди перукаря своїм непоседством.

Основна проблема у розвитку цього бізнесу – менталітет батьків. Багато хто вважає, що дитині взагалі необов'язково стригтися – «що в ній стригти, в дитини то?». І стрижуть дитини У першій попавшейся перукарні. Якість стрижки відповідне. Наша перукарня спробує розв'язати проблеми. Адже плюси очевидні. Чого тільки зробить люблячий батько для свою дитину. А дитині і справді це сподобатися, і вона вже буде пов'язаний із радістю йти стригтися.

Також в перукарні буде створено незвичний інтер'єр. Поки що тут багато об'єктів, викликають дитячий інтерес: пташки у клітинах, акваріум з рибками, зручні канапи, де знайдуться як книжки для дітей, а й журнали для батьків. Усе це приверне потенційних клієнтів. А «сарафанное радіо» - краща з реклам, це основне, потім робиться ставка. Адже всі знають, мами з дітьми у основному ж не працюють і з кілька годин проводять на дитячої майданчику за розмовами коїться з іншими мамочками. Слід замислитися з того, що, сподобавшись а такою, наша перукарня сподобається та інших.

Особливу увагу буде приділено персоналу. Успіх у бізнесі безпосередньо залежить від кваліфікації майстрів, від атмосфери, яку створять люди, працюють у салоні. Тому працювати з дітьми буде парикмахер-профессионал. Також відкриватимуть спеціалізовані курси на навчання перукарів працювати з дітьми.

Наша фірма нічого очікувати завищувати цін, а використовуватиме поступовий вхід ринку. Ціни будуть доступні практично всім бажаючим.

Оскільки перукарню планується відкрити у дитячому торговий центр, можна прогнозувати досить значні прибутки. Адже люди спочатку прийшли о цей торговий центр з дітьми і з грішми.

Підприємство за підрахунками почне отримувати прибуток вже у третьому місяці свого функціонування.

Основним фінансовим ризиком є неплатоспроможність споживача. Якщо тверезо поглянути на проблему, то виявиться, що стрижуться люди навіть у самий важкий криз...

Страница 1 из 19 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31