Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Розвиток ринку облігацій в сучасній Росії

ФЕДЕРАЛЬНОЕ АГЕНТСТВО ПО ОСВІТІ ГОУ ВПО РОСТОВСКОЙ ОБЛАСТІ

РОСТОВСКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «РИНХ»

ФІНАНСОВИЙ ФАКУЛЬТЕТ

КАФЕДРА «Банківська справа»

ДОКЛАД

за курсом: «Інвестиції»

на задану тему:

«Розвиток ринку облігацій у Росії»
Выполнена студентом

Финансового факультету групи

залікова книжка №

Науковий керівник:

к.э.н.Ростов-на-Дону

2009


Зміст


Запровадження

1. Облігації як вид цінних паперів

2. Сучасні російські облігації

Укладання

Список літературиЗапровадження


Ринок цінних паперів (фондовий ринок) — це частина ринку (поруч із ринком позичкового капіталу, валютним ринком, і ринком золота).

Цінні папери грають значної ролі в платіжному обороті держави, в мобілізації інвестицій. Сукупність цінних паперів у спілкуванні лежить в основі ринку, що є регулюючим елементом економіки. Він сприяє переміщенню капіталу від інвесторів, мають вільні грошові ресурси, до емітентам цінних паперів. Ринок цінних паперів є найактивнішої частиною сучасного ринку Росії і близько дозволяє реалізувати різноманітні інтереси емітентів, інвесторів і посередників. Значення ринку цінних паперів як складової частини ринку продовжує зростати.

До цінних паперів до ставляться: державна облігація, облігація, вексель, чек, депозитний і ощадний сертифікати, банківська ощадну книжка на пред'явника, коносамент, акція, приватизаційні цінні папери інших документів, які законами про цінні папери чи встановленому ними порядку віднесено до цінних паперів. Облігації й акції у розвинений ринкової економіки - головні інструменти залучення компаніями небанківських грошей. Різниця між акціями і облігаціями просте. Акція дає її власнику декларація про частина капіталу компанії, але з дає права вимагати повернення боргу. Облигация, навпаки, ніяких прав на власність і вилучати майно це не дає, зате дозволяє вимагати повернення інвестованих коштів. По цивільному кондексу, облігацією визнається та папір, що дає її власникові декларація про отримання її від номінальної вартості, а окремих випадках право отримання фіксованого відсотка від неї від номінальної вартості.

2. Облігації як вид цінних паперів


Облигация — емісійна цінний папір, що містить зобов'язання емітента виплатити своєму власникові (кредитору) номінальну вартість після закінчення за встановлений термін і періодично виплачувати певні проценти від неї вартості.

Облігації випускаються державою, місцеві органи влади - чи компаніями у вигляді цінних паперів з фіксованою чи перемінної відсотковою ставкою в. Більшість облігацій немає забезпечення не дає права щодо участі під управлінням.

Найбільш істотна різниця облігації від акції у тому, що облігація ...

Страница 1 из 7 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31