Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Проходження практики в оздоровчому таборі "Волженка"

Оздоровительный табір «Волжанка», 3-тя зміна 2005 року

Загальні інформацію про таборі

ДОЛ «Волжанка», розміщеного поблизу з. Ундоры. Він перебуває у хвойному лісі. Поруч із головним входом розташовується ДОЛ «Сузорье», будинок відпочинку «Волжанка». З іншого боку з відривом близько 500 метрів проходить шосе, з іншого боку – улюблене усіма озеро «Молочное» з пляжем, пірсом, катамаранами, а й у іншого входу з відривом 250 метрів – цвинтарі і костьол.

У період 2005 року проходило 2 зміни тривалістю 21 що і з тією ж тривалістю, 3 зміна для спортсменів.

Всіма улюблене місце – їдальня. Це цегельне будинок, інтерв'ю, розраховане одночасне харчування всього табору. Роздача перебуває у залі, що виробляється кухарями з допомогою кілька людей чергового загону табором. Актового залу немає - все общелагерные заходи проводяться на майданчику під музей просто неба.

Піонерській – невеличке дерев'яне будинок, яке у осерді перетину шляхів всіх корпусів. Усередині перебуває комната-рубка, звідки дозволяється телефонувати дітей із 17.00 до 20.00. Інший час телефонують родичі, друзі, знайомі дітей, що їм повідомляється по гучномовцю. Будинок завгоспа – цегельне будинок, яка була околицями табору. Звідти виробляється видача інвентарю і білизни.

Туалет і умивальник розташувалися за їдальні. Туалет – цегельне будинок із проведеної каналізацією. Умивальник – двостороннє крите споруда із проведеним водогоном з "холодною водою. По 6 умивальників із боку.

Кожен загону свій корпус з 3 входами: за першої дверима – кімната дівчаток (до 15 людина), за другий – палата вихователя, за третьої – палата для юнаків (до 15 людина) і ганок. Корпус не опалюється, із високим пожежної небезпекою, з проведеним електрикою.

Наступного дня заїзду в ДОЛ було 185 дітей, розподілених щодо шістьох загонам. Найбільш старший – 1-ї, (вік 14-15 років), далі за спадаючій вікових груп. 6-ї загін приймав найменших за переповненістю загонів решти без місця дітей. Кількість чоловік у 1-5 загонах коливалося від 22 до 30 людина, а 6-ї загін був чисельністю 40 людина.

Загальна кількість педагогів початку зміни становила 15 людина (по 2 вихователя кожен з 1-5 загонів і трьох особи на одне 6 загоні, 1 підмінний вихователь, і одну старший педагог). Вік педагогічного складу від 16 до 33 років.

Педагогічний рада збирався крім екстрених нарад по 2-3 рази на тиждень. На звичайних зборах пояснювалися і роз'яснялися обов'язки вихователя тимчасово зміни і заходи найближчі. Термінові педсоветы збиралися щодо отрядных порушень дисципліни, статуту табори відпочинку та неправильного поведінки вихователів.

Моя робота тривала період із 29.06.2005 по 19.07.2005 р. як вихователя 1-го загону.

Педагог-напарник – дівчина 18-ти років, але вже настав 3-й рік працював у ДОЛ «Волжанка» і старшому загоні вперше. Характер з дітьми – жорсткий і неприступний (себто не підступитися).

Дані про загоні

Страница 1 из 9 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31