Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Формування іміджу, як одне із завдань Public Retations

Санкт-Петербурзький Державний Університет

Факультет Журналистики
ФОРМУВАННЯ ИМИДЖА,

 ЯК ОДНА ІЗ ЗАДАЧ

PUBLIC RELATIONS

Курсова робота

студентки 4 курсу

Федотової Юлії1996 рік


СОДЕРЖАНИЕ:

 

стор.

I. Запровадження. 3

II. Більшість: 5

    Глава 1. Имиджмейкинг у системі Public Relations.

   Глава 2. Об'єкти формування іміджу. 9

   Глава 3. Методи формування образу. 10

   Глава 4. Психологічні аспекти створення образу. 14

   Глава 5. Важливість Public Relations. 21

III. Укладання. 25

IV. Список використаної літератури. 26
ЗАПРОВАДЖЕННЯ.

    Система громадських зв'язків (Public Relations) нині в усіх на вустах. Зовнішня й внутрішня соціальність політику держави, передвиборні кампанії, “фабрика зірок”, фізіологія популярності, ефективна роботу з пресою, секрети формування суспільної думки, имиджмейкинг, комерційна, і навіть соціально-політична реклама - і це зовсім всього спектра Public Relations - своєрідною формули популярності. Серед перелічених вище завдань PR основну увагу у цій роботі буде приділено имиджмейкингу, як одній із актуальних проблем суспільної відповідальності і економічного життя сучасної Росії.

    Ніхто не знає повного обсягу тих чималих коштів, які затрачуються формування іміджу тій чи іншій громадської кампанії, особистості або фірми. Але це витрати однозначно виправдані негативним ефектом стихійного формування іміджу. Цілеспрямоване, продумане створення образу наводить, навпаки, до позитивного результату.

    На заході дослідження у сфері имиджмейкинга отримали більш як стала вельми поширеною. Було б неправильно стверджувати, що в країні де вони проводилися взагалі, але де вони мали вузьку ідеологічну спрямованість і було закриті для широкого доступу громадськості.

    Розвиток ринкової економіки призвело до збільшення категорій суб'єктів, що у правильному і дієве формуванні власного іміджу. У той самий час напрацьовані заходом схеми вирішення аналогічних завдань відповідають повною мірою умов життя пострадянського суспільства.

    Сьогодні ринок не бракує обсязі перекладної літератури з питанням Public Relations і зокрема, формування іміджу. На мою думку наших фахівців, дослівні кальки з цих видань потребують переробки й адаптації до особливостей сприйняття й стереотипам російського суспільства. По зазначені причини у цій роботі використані, переважно, матеріали російських видань. Але оскільки закінченою теорії имиджмейкинга немає, часто вже не залишається нічого іншого, як поводитися до базовим знань у сфері психології людини.<...

Страница 1 из 12 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31