Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Аналіз та управління активами

Зміст

Запровадження. 5

1. Теоретичне обгрунтування аналізу та управління оборотними активами. 8

1.1. Методика аналізу та управління виробничих запасів ВАТ «БАМЗ» 10

1.2. Методика аналізу та управління дебіторську заборгованість ВАТ «БАМЗ» 12

1.3. Методика аналізу та управління коштів ВАТ «БАМЗ». 17

1.4. Методика аналізу та управління платоспроможності ВАТ «БАМЗ». 19

2. Аналіз і управління оборотними активами ВАТ «БАМЗ». 22

2.1. Характеристика підприємства ВАТ Барнаульский Аппаратурно-механический завод 22

2.2. Аналіз і управління складу величини структури оборотних активів ВАТ «БАМЗ». 25

2.3. Аналіз і управління матеріальних ресурсів для ВАТ «БАМЗ». 29

2.4. Аналіз і управління дебіторської заборгованістю ВАТ «БАМЗ». 33

2.5. Аналіз і управління коштами ВАТ «БАМЗ». 37

2.6. Аналіз і управління платоспроможності ВАТ «БАМЗ». 38

2.7. Аналіз джерела фінансування ВАТ «БАМЗ». 44

Укладання. 49

Список літератури.. 60

Додаток. 63

Запровадження

Щоб вижити за умов ринкової економіки недопущення банкрутства підприємства, треба знати, як управляти фінансами, якою повинна бути структура капіталу за складу і джерелам освіти, яку частку обійматимуть кошти, а яку – позикові. Треба сказати і поняття ринкової економіки, як ділова активність, ліквідність, платоспроможність, кредитоспроможність підприємства, порок рентабельності, запас фінансової стійкості, рівень ризику, ефект фінансового важеля та інші, і навіть методику їх аналізу. Важливе місце у майні підприємства займає оборотний капітал – частина капіталу, вкладена в поточні активи, що є важливою чинником для розвитку підприємство.

Актуальність теми «Аналіз і управління оборотними активами» у тому, що з забезпеченості оборотними активами, їх структури та рівня використання великою мірою залежить ефективність функціонування та фінансова стійкість підприємств. Тож у систему управління оборотними активами поряд плануванням, нормуванням та обліком входить регулярний аналіз їхній складу, динаміки, відповідності потребам поточної виробничо-господарської діяльності.

Метою аналізу є – виявлення можливих поліпшень використання оборотних активів, скорочення тривалості фінансового циклу, забезпечення безперервності процесу виробництва та реалізації продукції з меншими витратами фінансових ресурсів. Аналізу оборотних активів з функцій з фінансового менеджменту мають бути притаманними системність, цілеспрямованості та дієвість, об'єктивність оцінок, обгрунтованість висновків і пропозицій.

Основними завданнями аналізу та управління оборотними активами, є:

Реклама
загрузка...
88x31