Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Аналіз цінової політики ВАТ "Фармак"

Міністерство аграрної політики України

Державний агроекологічний університет

Кафедра зовнішньоекономічної діяльності підприємств

Курсова робота

із маркетингу на задану тему:

Аналіз цінової політики ВАТ “Фармак”


Житомир-2005

Вступ


Відкрите акціонерне товариство "Фармак" добро відоме на українському фармацевтичному ринку. У фармацевтичній галузі України підприємство впевнено посідає одне із провідних місць й забезпечує 10% виробництва лікарських засобів. Понад 11% виготовленої на підприємстві продукції відправляється на експорт у Росію, інші країни СНР, держави Балтії, Болгарію, Польщу. Номенклатура продукції охоплює такі розділи медицини, як кардіологія, ендокринологія, рентгенологія, алергологія та ін., а також хімічні продукти й напівпродукти для синтезу субстанцій.

Підприємство має 75-ті річну історію.У серпні далекого 1925 року було б засновано Київський хіміко-фармацевтичний завод ім. М.В.Ломоносова, а ще через три місяці уже вийшла перша продукція: хлороформ та саліцилова кислота. Персонал заводу того годину складався із 42 робітників та 13 службовців. Тією період це було б перше в Україні підприємство із виробництва синтетичних лікарських засобів. Потреба в ліках зростала, й завод постійно нарощував потужності, збільшував асортимент продукції. У 30-х роках було б розширено виробництво хлороформу, опановано синтез хлоральгідрату, фармакопейного резорцину, розпочато виробництво валідолу, трихлороцтової кислоти, уротропіну, хлориду й карбонатові кальцію, ефіру для наркозу тощо. Перша промислова серія неочищеного хлороформу становила 790 кг, а технічної саліцилової кислоти - 205 кг.

Та менш як за рiк завод освоїв виробництво очищеного та наркозного хлороформу, фармакопейної саліцилової кислоти, салолу, метилсалiцилату, а й у 1927-му - салiцилатнатрію.

На початку Великої Вітчизняної війни частину заводу було б евакуйовано до Казані, де його колектив одразу налагодив випуск білого стрептоциду, хлоретилу в ампулах, рентгенівських просвічувальних екранів та ін. Після Визволення Києва колектив заводу повернувся до рідного міста й у важких умовах військового години енергійно взявся за відновлення підприємства. І уже до кінця 1943 року було б розпочато виробництво уротропіну, білогострептоциду, ізофеніну. Ішли рокта. Завод декілька разів провівши реконструкції, постійно створював й розширював нові виробництва.

У 50-60-х роках було б налагоджено випуск ряду рентгеноконтрастних препаратів, якими забезпечувалися потреби всього колишнього СРСР. Відтоді підприємство стало базовим у колишньому Радянському Союзі із виробництва рентгеноконтрастних засобів й залишається таким й досі - як в Україні, то й в країнах СНР. Завод спрямував свою діяль...

Страница 1 из 7 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31