Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Аргументація в рекламному повідомленні

Зміст


Запровадження

1. Особливості використання прийомів аргументації у рекламному повідомленні

1.1 Рекламне повідомлення: поняття, види

1.2 Аргументація у рекламному повідомленні та її ефективність

2. Особливості використання прийомів аргументації реклами в різних носіях

2.1 Прийоми аргументації у друкарській рекламі

2.2 Особливості аргументації в телерекламі

Укладання

Список використаної літератури та джерел

Запровадження


Реклама у своїх основних положеннях переслідує певні цілі. Остаточній метою реклами є збільшення обігу субстандартні та інтенсивна продаж товару.

Ці мети досягаються засобами, що викликають зацікавленість публіки, закріплення у її пам'яті рекламованих предметів і бажання зробити купівлі товарів хороших і т. буд. Рекламна інформація завжди іде в розрахунку викликати в покупця певне ставлення до предмета реклами.

Усе-таки який завжди реклама потрапляє на сприятливий грунт, і тоді з боку покупця відчувається в достатньо готовності прийняти рекламу.

Потрібно було ухвалити до уваги ряд обставин, які впливають про результати, яких може сягнути реклама. Ця обставина носять психологічний характер. Тому необхідно вивчати ці обставини і зі своїми урахуванням проводити рекламні акції.

Психологічні аспекти може бути розбитий на дві основні проблемні групи: одне з них охоплює завдання доведення інформації до адресата, інша пов'язані з добором відповідного рекламного матеріалу, особливо добору відповідної аргументації в використовуваних засобах реклами.

У малому й середнього бізнесу широко використовуються різні види друкованої реклами: проспекти, буклети, брошури, листівки, каталоги, етикетки, наліпки тощо. Головною перевагою роздавальних матеріалів є унікальність і якість. Оскільки друковані рекламні видання зорієнтовані переважно на візуальне сприйняття, вони повинні миттєво привертати до увагу споживача.

Рекламні видання різняться за художнім виконання: чорно-біла, багатокольорова, з зображеннями і фотографією, перегорнута та інших. Більше достовірної та привабливою є кольорова печатку, що містить фотографії і виконана на високоякісної паперової основі.

Також велике значення має тут текст. Добробут реклами безпосередньо залежить від справжності й форми словесного висловлювання пропозиції, його значимості. А успіх рекламного тексту залежний від якості ілюстрації і зажадав від того, наскільки гармонійно вони суміщені.

Як слушно помічено багатьма вченими, витоки реклами лежать у сфері громадської практики, виробничої, трудовий, художньої діяльності. З розвитком форм міжлюдської комунікації реклама діє і як у відповідь потребу людини у передачі духовно-ценностных відносин, дозволяє індивіду (колективу) підключати свою самоценную одиничність до громадської. Невипадково реклами вибудовується кілька напрямків форм-медиаторов передачі інформації, здійснюють зв'язок у ...

Страница 1 из 12 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31