Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Аудіовізуальна інформація

Зміст Анотація Запровадження 1 Механізм обробки споживачем аудіовізуальної інформації 1.1 Структура обробки споживачем аудіовізуальної інформації 1.2 Контакт споживача з туристичною інформацією        1.3 Увага 1.4 Розуміння 1.5 Прийняття інформації та інтерес до аудіовізуальному повідомленню 1.6 Запоминание 2 Проблеми сприйняття аудіовізуальної інформації по телебаченню 2.1 Сприйняття аудіовізуальної інформації, як психічний процес 2.2 Проблема сприйняття аудіовізуальної інформації на телебаченні Укладання Список літератури Анотація

У цьому роботі розглянуті проблеми сприйняття аудіовізуальної інформації на телебаченні.

Основне питання у тому, наскільки вжито (якщо взагалі буде) передана споживачеві інформація. Дослідження свідчать, що прийняття у значною мірою залежить від думок, які виникають на стадії розуміння. Такі думки часто називають пізнавальними реакціями.

Пізнавальні реакції. Розглянемо компетентного, споживача, який високо мотивованою для сприйняття реклами, що містить кілька заяв про продукті, який споживач планує придбати незабаром. Цей чоловік серйозно обміркує обгрунтованість рекламних заяв. Прийняття заяв визначатиметься характером його пізнавальних реакцій. Особливо важливі ті реакції, котрі називають підтримують аргументами і контраргументами. Поддерживающие аргументи - це думки, які сприятливі для заяв рекламодавця. Контраргументи - це думки, що суперечать його завлениям. Прийняття поліпшується зі збільшенням підтримує аргументації та зниження контраргументації

У першій частині роботи розглядаються механізми обробки споживачем аудіовізуальної інформації, що він отримує під час перегляду телепередач.

В другій частині розглядається проблема сприйняття аудіовізуальної інформації з прикладу телеканалу РТР, основні прийоми телеканалу у тому, щоб споживач сприйняв аудіовізуальну інформацію.

Робота викладено на 36 сторінках, містить 2 малюнків, 1 таблицю. Діяльність використано 27 джерела літератури, зокрема матеріали періодичної преси, і навіть нової навчальної літератури.

Запровадження

Обробка інформації споживачами - це процес одержання, інтерпретації, збереження у пам'яті і відтворення рекламного стимулу. З розуміння принципів, і результатів досліджень процесу обробки інформації можна винести масу корисних уроків. Хоча переважна більшість досліджень у цій області зосереджена на рекламну діяльність, ці знання знадобляться у багатьох іншій системі комунікацій, включаючи особисту продаж, дизайн упаковки, розробку торгових марок, підготовку торгового персоналові та навіть навчальні курси із поведінки споживачів.

Саме тому ця тема таке актуальне.

Обробку інформації може бути розбитий п'ять головних етапів, заснованих на виключно моделі об...

Страница 1 из 10 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31