Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Бізнес-план у будівництві

Федеральне агентство освіти РФ

ГОУ ВПО ВГАСУ

Кафедра економіки будівництва

КУРСОВАЯ РОБОТА

з дисципліни: "Бизнес-планирование"

на задану тему: "Бізнес-план у будівництві"


Выполнил:

Перевірив:
Воронеж 2005


Зміст


Запровадження

Розділ 1

1. Застосування бізнес-плану у будівництві

2. Бізнес-план і інвестицій

3. Вимоги зовнішнього інвестора до інвестиційного бізнес-плану

4. Помилки в написанні бізнес-планів

Розділ 2

1. Розробка бізнес-плану для варіанта 19

2. Загальна характеристика підприємства

3. Аналіз ринку виробництва і основних конкурентів

4. План виробництва

5. План маркетингової діяльності

6. Організаційний план

7. План по ризикам

8. Фінансовий план

Укладання

Список літературиЗапровадження

Будь-яка підприємницька організація починається з бізнес-плану. У ньому відбиваються проблеми, із якими доведеться зіштовхнутися підприємцям у процесі досягнення завдань, які ним цілей. Систематизация них у розділах бізнес-плану допомагає напрацювати і забезпечувати їхню найприйнятніші шляхи вирішення. Зміст і рівень конкретизації розділів визначається специфікою і сферою її діяльність.

Мета розробки бізнес-плану - спланувати господарську діяльність фірми на найближчий віддалені періоди відповідно до потребами ринку виробництва і можливостями отримання необхідних ресурсів.

Бізнес - план постає як об'єктивну оцінку власної підприємницької роботи і в водночас необхідний інструмент проектно-инвестиционных рішень на відповідність до потребами ринку. У ньому характеризуються основні аспекти комерційне підприємство, аналізується проблеми, із якими він зіштовхнеться, визначається способи їх вирішення. Отже, бізнес-план - одночасно пошукова, науково-дослідна і проектна робота.

Не буде перебільшенням назвати бізнес-план основою управління як комерційним проектом, а й самотужки підприємством. Завдяки бізнес-плану від керівництва з'являється можливість зазирнути на власне підприємство як ми з боку. Сам процес розробки бізнес-плану, що включає докладний аналіз економічних пріоритетів і організаційних питань, змушує мобілізуватися. Метою бізнес-плану може бути одержання кредиту, чи залучення інвестицій, визначення стратегічних партнерів і фактичних орієнтирів фірми та інших.


Розділ 1 1. Застосування бізнес-плану у будівництві

Теорія і...

Страница 1 из 13 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31