Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Процедура конкурсного виробництва в системі арбітражного керування

Запровадження


Конкурсне провадження – одне з процедур банкрутства, застосовуваний на боржника, визнаному банкрутом, з метою розмірного задоволення вимог кредиторів.

При встановленні під час розгляду справи про визнання боржника банкрутом ознак банкрутства, передбачених ст. ст. 3, 164, 167, п. 1 ст. 174 і 177 ФЗ РФ «Про неспроможності (банкрутство)» від 8 квітня 1998 р. N 6-ФЗ арбітражного суду приймають рішення про її банкрутство боржника про відкритті конкурсного виробництва.

У рішенні арбітражного суду про визнання банкрутом боржника – юридичної особи та про відкриття конкурсного виробництва містяться такі вказівки: про визнання боржника банкрутом; про відкриття конкурсного виробництва; про призначення конкурсного управляючого.

У рішенні про визнання індивідуального підприємця банкрутом вказується про визнання яка втратила силу реєстрації боржника на ролі індивідуального підприємця.

Якщо ухвалення рішення передувала процедура спостереження чи зовнішнього управління, у вирішенні вказується про її припинення.

Відкриття конкурсного виробництва означає, що термін виконання всіх грошових зобов'язань боржника вважатиметься наступившим, припиниться нарахування неустойок, фінансових санкцій та відсотків з усіх видів заборгованості боржника; всі вимоги на боржника, включно з вимогами податкові органи, можуть бути пред'явлені лише конкурсного виробництва.

Повідомлення про визнання боржника банкрутом публікується арбітражний суд в «Віснику Вищої Арбітражного Судна Російської Федерації» і офіційному виданні державного органу з справах банкрутство і фінансового оздоровлення. Ця публікація здійснюється з допомогою майна боржника, а за відсутності у боржника коштів – з допомогою кредитора, котрий звернувся на арбітражний суд заявою про визнання боржника банкрутом.

Нині немає видання держоргану у справах банкрутство і фінансового оздоровлення, яке публікувало б це повідомлення.

Тривалість періоду, який вводиться конкурсне виробництво, залежить від конкретних обставин і тимчасових умов, необхідні втілення заходів, зокрема, аналізу фінансового становища боржника, заходів, вкладених у пошук, виявлення і повернення майно боржника, яке перебувало в третіх осіб, конкурсним управляючим. Закон РФ «Про неспроможності (банкрутство) підприємств» не встановлював термін конкурсного виробництва. Слід зазначити, що процедуру конкурсного виробництва, призначена відповідно до зазначеним Законом, здійснюватиметься лише у відповідність до даним Законом. Отже, нині у разі, якщо відкрито конкурсне виробництво, арбітражні суди можна лише встановлювати терміни уявлення звіту конкурсного управляючого. Запровадження терміну конкурсного виробництва було необхідно, оскільки за деяких справах конкурсне виробництво триває і з час. Конкурсні управляючі, одержуючи винагороду, поспішають його завершувати. Закон про політичне банкрутство встановлює тривалість зазначеної ліквідаційної процедури – рік. Раз...

Страница 1 из 12 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31