Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Поняття оренди в цивільному праві

ОГЛАВЛЕНИЕ

ЗАПРОВАДЖЕННЯ

ГЛАВА 1. ОСОБЛИВОСТІ ГРАЖДАНСКО-ПРАВОВОГО ІНСТИТУТУ ОРЕНДИ

1.1 Етапи становлення та розвитку цивільно-правового інституту оренди

1.2 Особливість орендних відносин на етапі

ГЛАВА 2. СОДЕРЖАНИЕ ДОГОВОРА ОРЕНДИ

2.1 Укладання договору оренди

2.2 Зміст і виконання договору оренди

2.3 Розірвання договору оренди - і його поновлення

2.4 Відповідальність за договору оренди

ГЛАВА 3. ОТДЕЛЬНЫЕ ПЛАНИ ДОГОВОРА ОРЕНДИ

3.1 Договори оренди нерухомого майна

3.2 Договір оренди спонукуваних речей

3.3 Фінансова оренди (лізинг)

ЗАКЛЮЧЕНИЕ

БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК

ЗАПРОВАДЖЕННЯ

Актуальність теми дослідження. У даний дипломної роботі розглянутий одне із видів цивільно-правових договорів – договір оренди (майнового найму). Вибір цієї теми дипломної роботи обгрунтовується тим, що, по-перше, договір оренди (майнового найму) широко застосовується як і підприємницької, і у інших сфер, включаючи побутову; по-друге, актуальність теми у тому, що у сучасної Росії зріс попит застосування договору оренди, зокрема, оренди будинків та споруд, житлових і нежилих приміщень, оренди транспортних засобів.

Нині чинний ЦК розглядає оренду й майновий наймання як синоніми. У цьому сенсі він відступив від традицій, закладених континентальним цивільне право.

Він обгрунтований актуальністю орендних взаємин у сучасної Росії. У разі початку ринку регулювання відносин про передачу майна у тимчасове користування сталися великі зміни. Вони були пов'язані, передусім, з розширенням кола об'єктів, переданих за такими договорами в наём. Такі об'єкти як земля, нерухомість вигляді будинків, споруд, виробничих комплексів, що були раніше (зокрема виняткової) держави, не допускалися до господарського обороту. З усуненням виняткової держави щодо надр, землі, лісів, з введенням у оборот виробничо-господарських комплексів (підприємств), стали об'єктами договорів оренди, докорінно змінили правове регулювання орендних відносин.

Загальні правила параграфа гол. 34 Цивільного кодексу носять універсальному характері й цілком регулюють над тими видами орендних відносин, котрим не передбачено спеціальне регулювання – їх чимало, - і навіть поширюються на договори, виділені окремі види оренди, але лише тієї частини, яка врегульовано спеціальними нормами, що відносяться до відповідному виду відносин. Нове законодавство про оренду відбиває нові економічних відносин, сформовані у державі.

Ступінь наукової розробленість. У юридичної літературі договір оренди розглядається досить такими авторами як Аксюк І.В., Ахметьянова З.А., Базарова О.С., Бибиков А.І., Бондаренко Д.В., Брагинський М.И., Витрянский В.В., Гришаев С.П., Гришин Л.Ж., Єфімова Л.Г., ЖАРИКОВ Ю.Г., Завидів Б.Д., Іванова Є.В., Йоффе О.С., Калпин О.Г., Киндеева Е.А., Клинова Г.Н., Корнєв О.Д., Кособродов В.М., Левенсон Д.С., Маковска...

Страница 1 из 12 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31