Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Новий російський закон "Про рекламу" від 13 березня 2006

Зміст


Запровадження

Сфера застосування нової закону

Основні поняття, використовувані у законі

Загальні вимоги до реклами

Укладання

БібліографіяЗапровадження

Ще тридцять років тому я жоден наш співвітчизник було собі уявити, що прокидатися й засипати під рекламу. У радянські часи рекламна діяльність монополізована державою, тому її цілі й завдання були суворо є обмеженими певними рамками. Та й товарів було так і багато, щоб їх рекламувати. Попит був великий, а промисловість не могла задовольнити потреби у повсякденних товарах. Реклама потрібна там, де існує надлишок товару, де є здорова конкуренція серед виробників, і споживач може вибирати.

Зі зміною суспільно-політичного ладу змінилося і підхід до реклами. Російський ринок став наповнюватися товарами з усього світу, торговельні стосунки розширюються. Виробник став потребуватимуть рекламі. Люди із дитячою непослідовністю купували усе, що рекламували, товари в буквальному значенні змітали з прилавків. У цьому вся був особливої заслуги реклами, просто позначився багаторічний дефіцит продовольчих й управління промислових товарів. Після тривалої "утримання" на нашого досвідченого покупця посипалися товари у гарних обгортках і упаковках, ще й розрекламовані.

З появою реклами став необхідний і закон, який би відносини у сфері реклами, тому Державної Думою 14 червня 1995 року було прийнято перший Федеральний закон від 18 липня 1995 р. №108-ФЗ "про політичну рекламу".

А пізніше, 13 березня 2006 року в світ з'явився нового закону "Про рекламу" №38-ФЗ. За період появи він встиг наробити багато галасу. Мета цієї роботи - розкрити застосування новим законом, і постараюся з'ясувати, навіщо довелося б замінити перший Федеральний закон від 14 червня 1995 року.


Сфера застосування нової закону

Змінюючи закон, законодавець спробував згладити негативні наслідки розширення сфери застосування нової закону, навіщо визначив досить-таки довгий проти наявних у законі перелік правовідносин, куди його дії не поширюється.

Новий Закон, як колишній, встановлює, що його не поширюється на політичну рекламу і оголошення фізичних чи юридичних, які пов'язані з здійсненням підприємницької діяльності. Однак далі вводяться досить серйозні за своєю сутністю винятку.

Передусім слід зазначити про амністію (якщо так висловитися) product placement чи "згадках про товарі, засобах його індивідуалізації, про изготовителе або про продавці товару, які органічно інтегровані у твори науки, літератури, або мистецтва й які самі не є даними рекламного характеру" (п.9 ч.2 ст.2 Закону). Найяскравішим прикладом даного способу просування товару є прихована реклама відомих брендів, розміщена в відомих російських блокбастерах, які у прокат останнім часом. Раніше закону про рекламі неможливо регулював да...

Страница 1 из 10 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31