Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Нормативно-правове регулювання системи виконавчої влади

План


Запровадження

Теоретичні норму закону про виконавчої

Конституційні основи нормативного регулювання виконавчої

Система виконавчої влади і внутрішньосистемні взаємодії

Регулювання системи виконавчої ФКЗ «Про Уряді Російської Федерації»

Структура федеральних органів виконавчої

Укладання

Список нормативних джерел постачання та літературиЗапровадження


Виконавча влада – це незалежна, самостійна гілка влади, що дає сукупність повноважень з управління державними справами, включаючи подзаконное регулювання і відповідних повноважень зовнішньополітичного представництва; повноваження у реалізації різноманітних адміністративного контролю, і навіть систему органів структурі державної влади, до компетенції входить здійснення цих повноважень.

Проблема визначення змісту виконавчої влади і її нормативно-правового регулювання придбала особливої гостроти у зв'язку з формуванням ланок виконавчої влади і їх практичної деятельностью[1]. Виконавча влада характерна тим, що у безпосередньому розпорядженні її суб'єктів знаходяться практично всі найважливіші атрибути структурі державної влади: фінанси, кошти комунікації, Збройні сили й інші військові формування, міліція, служби внутрішньої і до зовнішньої безпеки, виправні заклади і т. п. Її нормативно-правове регулювання включає як закони та підзаконні акти, і навіть закони та підзаконні акти суб'єктів Російської Федерации[2]. У даний роботі система органів виконавчої влади розглянута з прикладу федерального рівня, оскільки принципи функціонування всієї системи виконавчої встановлюються однаково по всій території Російської Федерації.Теоретичні норму закону про виконавчої


Поняття «виконавча влада» є вузьким стосовно поняттю «державне управління», оскільки виконавча влада производна від державної управління; її функціонування перебуває у прямої залежності від рівня організації державного управління. Разом про те виконавча влада визначає об'єм і характер владних повноважень, які у процесі государственно-управленческой роботи і місцевого самоврядування. Органи виконавчої становлять базу організаційної структури управління надають безпосереднє котра управляє вплив різні громадські процеси, поведінку і діяльність людей. Виконавча влада здійснено у формі управління і з допомогою управлінських процедур. Виконавча влада - це система відносин, однією з найважливіших елементів якої є управление[3].

Виконавча владу зі своїй - природі не тотожна адміністративної влади, оскільки адміністративна влада - це, передусім, реалізація позасудового, тобто адміністративного примусу. Особливого значення у виконанні функцій виконавчої відводиться конституційним принципам організації діяльності виконавчої власти[4].

Усі суб'єкти виконавчої одночасно є ланками державного управління. Проте зовсім в повному обсязі що така ланки ...

Страница 1 из 8 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31