Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Норми міжнародного гуманітарного права при веденні бойових дійРЕФЕРАТ

за курсом "Правознавство"

на тему: "Норми міжнародного гуманітарного права під час бойових дій в"


1. Поняття міжнародного гуманітарного права


Міжнародне гуманітарний право є застосовується під час збройних конфліктів систему правових принципів, і норм, які у міжнародні договори (угодах, конвенціях, протоколах) чи які є наслідком встановлених звичаїв ведення бойових дій в.

Норми міжнародного гуманітарного права наберуть чинності з початком конфлікту. Вони застосовують у однаковою мірою всім сторонам, бере участі у конфлікті.

Застосування норм міжнародного гуманітарного права припиняється із загальним закінченням бойових дій в, але в окупованій території — після закінчення окупації. Особи і об'єкти, остаточне рішення долі яких прийнято пізніше, залишаються під захистом міжнародного гуманітарного права.

Мета міжнародного гуманітарного права у тому, щоб полегшити, наскільки можна, лиха та злидні, принесені діями. Міжнародне гуманітарний право за будь-яких обставин забезпечує гуманне звернення під час збройних конфліктів особам, безпосередньо не які вживають участі у бойові дії, зокрема й ті осіб, які перестали брати участь у них участь що через хворобу, поранення, затримання чи з будь-який іншої причини, без дискримінації з причин раси, кольору шкіри, віросповідання, походження, майнового становища чи інших схожих критеріїв. Зокрема, щодо таких осіб забороняється:

зазіхання його життя і фізичну недоторканність, зокрема, всякі види вбивства, каліцтва, жорстоке поводження, тортури;

взяття їхніх заручником;

зазіхання їх людську гідність, зокрема образливе і принижує звернення;

колективні покарання;

залишення їх без допомоги у разі поранення чи хвороби;

загрози зробити будь-який з вищевказаних дій;

їх осуд й застосування їх покарання без попереднього судового вирішення, винесеного належно своїх заснованим судом.

З іншого боку, міжнародне гуманітарний право надає гарантії захисту об'єктах, які мають військового значення.


2. Заборонені методи збройної боротьби


Міжнародне гуманітарний право встановлює низку обмежень і заборони застосування воюючими способів (методів) і коштів ведення бойових дій в; визначає правове становище (статус) осіб та, що у зоні ведення бойових дій в; регламентує правничий та обов'язки осіб, які перебувають під захистом міжнародного гуманітарного права; і навіть встановлює відповідальність держав і окремих осіб порушення норм міжнародного гуманітарного права.

З метою уникнення зайвих страждань і невиправданих жертв серед цивільного населення і заподіяння великого, довгострокового і потребує серйозного шкоди природної середовищі, сполученого з сучасними бойовими діями, встановлюються заборони та обмеження воюючих сторін у виборі способів (методів) і коштів веденн...

Страница 1 из 8 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31