Теми рефератів
> Реферати > Дипломні проекти > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті > Контакти
Реклама

Реферат: Норми про відповідальність за правопорушення в інформаційній сфері

Волгоградский державний коледж управління і нових технологій


Реферат

НА ТЕМУ: «НОРМИ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПРАВОНАРУШЕНИЯ У ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРІ»
Виконала студентка групи К06-Н

Атрощенко До. З.

Перевірила викладач:

Шиндряева І. У.
Волгоград 2010

Зміст


1.Особенность інформаційно-правових норм

2.Виды інформаційно-правових норм

3.Состав інформаційно-правових норм

4. Класифікація інформаційно-правових норм

1. Особливість інформаційно-правових норм


Особливість інформаційно-правових норм у тому, що вони регулюють відособлені групи громадських відносин стосовно особливостям інформаційної сфери.

Информационно-правовым нормам притаманні все основні, характерні риси норм, складових правову систему. Як багато і норми інших галузей права, вони містять описи правил поведінки (чи алгоритмів поведінки), які державою певному порядку, форми і запроваджують у призначений законодавством термін. Информационно-правовые норми задають зміст правий і обов'язків суб'єктів — учасників правовідносин, виконання яких забезпечується примусової силою держави.

Відмінність інформаційно-правових норм від норм інших галузей права у цьому, що вони регулюють відносини, що у інформаційної сфері у зв'язку з реалізацією інформаційних права і свободи і здійсненням інформаційних процесів при зверненні інформації. Залежно від виду та форми подання, суб'єктів, які у інформаційної сфері, особливостей їхньої поведінки, інформаційно-правові норми можуть розділятися на імперативні і диспозитивные.

Сукупність норм інформаційного права формується з урахуванням конституційних інформаційно-правових норм, які регулюють відносини, пов'язані у реалізації інформаційних права і свободи. Це першу чергу, право кожного виробництва, передачу, поширення, отримання, пошук і освоєння споживання інформації законним способом, декларація про вільне творчість, викладання, іншу інтелектуальну защищаемую законом діяльність.


2. Види інформаційно-правових норм


Залежно від своїх змісту інформаційно-правові норми може бути матеріальними і процесуальними .

Матеріальні інформаційно-правові норми встановлюють структуру елементів і частин інформаційної сфери. Вони визначають зміст державної політики у інформаційної сфері, закріплюють комплекс обов'язків, прав, і навіть відповідальність учасників інформаційних процесів, зокрема матеріальне утримання юридичного права і управлінських обов'язків учасників інформаційних правовідносин. Ці норми встановлюють правової статус суб'єктів у інформаційній сфері у частині виконання обов'язків та фінансової відповідальності за організацію та влитися забезпечення процесів обігу інформації, зокрема формування ін...

Страница 1 из 7 | Следующая страница

Реклама
загрузка...
88x31